TRANCE  DISCOVERY 

Warsztat będący bramą do świata hipnozy.
2020 / Warszawa

O WARSZTACIE

Na tym warsztacie dowiesz się czym jest hipnoza, poznasz najskuteczniejsze metody wprowadzania w trans, genialne narzędzia do pracy ze sobą, a także zanurzysz się w fascynujący świat podświadomości. To pozwoli Ci na zaspokojenie ciekawości, otwarcie się na zamiany jakich pragniesz i sprawdzenie, czy chcesz wejść głębiej w hipnoterapię. Warsztat prowadzony jest przez szkoleniowców, którzy nie tylko mają odpowiednie doświadczenie i wiedzę, lecz także sami przeszli cały proces, który przybliżają kursantom.

Korzyści

Co zyskasz decydując się na Trance Discovery? Przygodę, która totalnie zmieni Twoje postrzeganie. Poznasz najskuteczniejsze metody pracy z hipnozą, zasady układania sugestii hipnotycznej, komunikację ideomotoryczną oraz znaczenie więcej. To praktyczny warsztat, który da Ci ogromną wiedzę na temat hipnozy oraz pozwoli na wejście głębiej w świat podświadomości. Możesz zadawać pytania, dociekać - jednym słowem zostać ekspertem od hipnoterapii.

Dla kogo?

Warsztat ten skierowany jest dla osób zainteresowanych hipnozą oraz wykorzystaniem jej w życiu codziennym. To także szkolenie dedykowane terapeutom, psychologom, czy też wszystkim osobom pragnącym wykorzystywać hipnozę w swojej pracy terapeutycznej. Jednakże to dopiero pierwszy etap zgłębiania hipnozy i stanowi praktyczny wstęp do tej metody. By wykorzystywać hipnozę w swojej pracy należy przejść przez wszystkie 3 etapy szkoleniowe.

Czego się dowiesz?

Podczas tych dwóch dni wypełnionych po brzegi wiedzą i ćwiczeniami poznasz i wielokrotnie doświadczysz między innymi :

 • Czym jest hipnoza – zweryfikujemy fakty i mity na temat zjawisk transowych
 • Model Umysłu – gdzie kończy się świadomość, a zaczyna podświadomość i jakie funkcje pełni?
 • Testy sugestywności hipnotycznej – jak poznać, czy osoba podąża za sugestiami
 • Poziomy głębokości transu – na jakie poziomy może zaprowadzić Cię Twoja hipnotyczna wędrówka i co się za nimi kryje
 • Zasady układania sugestii hipnotycznych – by sugestie najefektywniej programowały umysł
 • Lingwistyka hipnotyczna – język hipnozy, słowa mocy, budowanie metafor zmieniających postrzeganie sieb ie i świata
 • Najskuteczniejsze Indukcje Hipnotyczne (metody wprowadzania w trans) – progresywne, wizualne, błyskawiczne i te, prowadzące w stan głębokiego transu hipnotycznego
 • Indukcja Dave’a Elmana – przez wielu uważana za najskuteczniejszą indukcję hipnotyczną w historii
 • Komunikacja ideomotoryczna – nawiązywanie kontaktu i dialogu z podświadomością swoją i klienta
 • Dyrektywne modele sugestii hipnotycznych – gotowe skrypty do pracy z wieloma problemami, nawykami, przekonaniami i emocjami
 • Identyfikacja w głębokim transie – modelowanie porządanych zasobów i umiejętności oraz integracja z Najlepszą Wersją Siebie
 • N-Step Reframing – praca z częściami osobowości odpowiedzialnymi za problem
 • Inner Child Therapy – głęboki proces spotkania z Wewnętrznym Dzieckiem

W RAMACH WARSZTATU OTRZYMASZ

W ramach szkolenia otrzymasz również dodatkowe materiały oraz niezapomniany czas.

Skrypt szkoleniowy i dodatkowe materiały

Każdy z uczestników otrzyma również bogaty skrypt szkoleniowy oraz certyfikat uczestnictwa w szkoleniu, a także dostęp do zamkniętej grupy dyskusyjnej, gdzie dzielimy się dodatkową wiedzą, swoimi osiągnięciami oraz planujemy wspólną integrację.

Certyfikat ukończenia warsztatów

Po pomyślnym ukończeniu warsztatów każdy uczestnik otrzyma certyfikat świadczący o zdobytej wiedzy i posiadanych umiejętnościach hipnoterapeutycznych.

Wiedza i świadomość, którą posiadają nieliczni

Poznasz najskuteczniejsze metody pracy z hipnozą, zasady układania sugestii hipnotycznej, komunikację ideomotoryczną oraz znaczenie więcej. To wiedza, która daje świadomość, którą mają jedynie nieliczne osoby.

Prowadzący

Hipnoterapeuta, trener, założyciel Hypnosis Poland Academy, który dba nie tylko o to, co robi, ale także o konsekwencje swoich działań. Pomaga w skuteczny, ale i niezwykle empatyczny i przemyślany sposób zagłębiać tajemnice podświadomości, dzięki czemu zmiana jest nie tylko możliwa, ale także trwała. W swojej pracy stawia na autentyczność, zasady etyczne oraz tworzenie bezpiecznej przestrzeni dla swoich klientów. To, co go wyróżnia to sposób w jaki pracuje. Na sesjach czy warsztatach łączy ze sobą różne podejścia, dzięki czemu może zaproponować narzędzia, które rzeczywiście w danej chwili są najbardziej właściwe.

Prywatnie człowiek o wielkim sercu, dbający o relacje i dostrzegający potencjał w innych ludziach. Ma głęboki kontakt ze swoją intuicją, dzięki czemu może pomóc klientom nawet jeśli oni sami nie do końca są w stanie określić, co jest powodem cierpienia w ich życiu. Hipnoterapia fascynuje go, zwłaszcza fakt, iż działa szybko i pozwala na uświadomienie sobie tego, co do tej pory pozostawało niewiadome. To zaś pomaga w uleczeniu źródła danego problemu.

 ZAPISZ SIĘ NA WARSZTAT  

Trance Discovery

Na tym warsztacie dowiesz się czym jest hipnoza, poznasz najskuteczniejsze metody wprowadzania w trans, genialne narzędzia do pracy ze sobą, a także zanurzysz się w fascynujący świat podświadomości.

Data: 14-15 listopada 2020
Miejsce: Warszawa
Cena: 1470

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły Twojego uczestnictwa.

TOP

Chcesz porozmawiać o hipnoterapii bezpośrednio? Zostaw swój numer, a skontaktuję się z Tobą