SELF HYPNOSIS
 & INNER WORK 

Odkryj nowoczesną autohipnozę i stań się swoim własnym terapeutą.

O WARSZTACIE

Warsztat ten uczy, jak stosować hipnoterapię w pracy ze sobą. To proces pozwalający na głęboką pracę z tym wszystkim, co utrudnia codzienne funkcjonowanie, hamuje przed rozwijaniem skrzydeł i korzystaniem w pełni ze swojego potencjału. W bezpiecznej atmosferze będziesz mógł/a uwolnić emocje, zmienić niesprzyjające przekonania i puścić to, co Ci już nie służy.

Korzyści

Self Hypnosis & Inner Work to warsztat, który może głęboko zmienić Twoje życie. Oprócz poszerzenia świadomości i konkretnej dawki wiedzy otrzymasz także możliwość głębokiego przepracowania blokad, które hamują Cię przed życiem o jakim marzysz. Będziesz mógł/a doświadczyć wszystkich metod na sobie i uzdrowić bolesne kwestie, bowiem hipnoza to głęboka praca z podświadomością dająca konkretne efekty. Dodatkowo otrzymasz także skrypt szkoleniowy oraz certyfikat ukończenia kursu.

Dla kogo?

Warsztat ten jest przeznaczony dla osób, które chcą w znaczącym stopniu poprawić jakość swojego życia poprzez doświadczenie poznanych metod autohipnozy i autoterapii na sobie.Jest to mój ulubiony warsztat, podczas którego przekażę Ci niemal całą moją praktyczną wiedzę na temat racjonalnej zmiany osobistej, jaką przez 10 lat zgromadziłem i wielokrotnie przetestowałem. Żadnych wypełniaczy czasu. Najmocniejsze procesy. Wsparcie i akceptacja. To wszystko dostaniesz, przyjeżdżając do Michniowca.

Czego się dowiesz?

Podczas tych 7 dni wypełnionych po brzegi wiedzą i ćwiczeniami poznasz i wielokrotnie doświadczysz między innymi :

  • Poziom Umysłu

Na poziomie Umysłu, podczas tego tygodnia spędzonego w Bieszczadach – najdzikszym zakątku Polski – poznasz podstawowe, jak i dalece zaawansowane techniki autohipnozy. Nauczysz się, jak z nich korzystać, by rozwiązywać swoje problemy i budować właściwe, wspierające programy bez pomocy z zewnątrz. Odkryjesz, jak niebagatelny wpływ na Twoje codzienne schematy zachowań miały doświadczenia z wczesnego dzieciństwa (szczególnie te nieprzyjemne, lecz czasami z pozoru neutralne bądź pozytywne). Dużo czasu poświęcimy również rodzinie – złożonemu systemowi, w którym dorastałeś przez pierwsze lata życia – i zbadamy oraz uzdrowimy to, co kiedyś nieświadomie zaczerpnąłeś z niej, a co w obecnym momencie Twojego życia może powodować różnego rodzaju problemy. Skonfrontujesz się ze swoim Cieniem i wypartymi częściami Twojej osobowości. Popracujemy z Wewnętrznym Dzieckiem, nauczymy Cię naprawiać to, co jest do naprawienia, a to, czego zmienić się nie da – zaakceptować.

  • Poziom Ciała

Na poziomie Ciała będziemy odkrywać i uwalniać emocje, które kiedyś zablokowałeś, a które w różnych życiowych sytuacjach ‘odzywają się’, chcąc zostać zauważone i przepracowane. Doświadczysz, jak poprzez ruch, zaawansowane techniki pracy z oddechem oraz te z pogranicza medytacji i szamanizmu możesz uwolnić się od ciężaru blokad, które nosiłeś w sobie od lat.

  • Poziom Duszy

Dotrzemy również na poziom Ducha – porozmawiamy o świadomości, duchowości, poziomach rozwoju – a to wszystko ujęte w transowe ramy hipnozy mistycznej

W RAMACH WARSZTATU OTRZYMASZ

W ramach szkolenia otrzymasz również dodatkowe materiały oraz niezapomniany czas.

Skrypt szkoleniowy i dodatkowe materiały

Każdy z uczestników otrzyma również bogaty skrypt szkoleniowy oraz certyfikat uczestnictwa w szkoleniu, a także dostęp do zamkniętej grupy dyskusyjnej, gdzie dzielimy się dodatkową wiedzą, swoimi osiągnięciami oraz planujemy wspólną integrację.

Certyfikat ukończenia warsztatów

Po pomyślnym ukończeniu warsztatów każdy uczestnik otrzyma certyfikat świadczący o zdobytej wiedzy i posiadanych umiejętnościach hipnoterapeutycznych.

Wiedza i świadomość, którą posiadają nieliczni

Poznasz najskuteczniejsze metody pracy z hipnozą, zasady układania sugestii hipnotycznej, komunikację ideomotoryczną oraz znaczenie więcej. To wiedza, która daje świadomość, którą mają jedynie nieliczne osoby.

Prowadzący

Hipnoterapeuta, trener, założyciel Hypnosis Poland Academy, który dba nie tylko o to, co robi, ale także o konsekwencje swoich działań. Pomaga w skuteczny, ale i niezwykle empatyczny i przemyślany sposób zagłębiać tajemnice podświadomości, dzięki czemu zmiana jest nie tylko możliwa, ale także trwała. W swojej pracy stawia na autentyczność, zasady etyczne oraz tworzenie bezpiecznej przestrzeni dla swoich klientów. To, co go wyróżnia to sposób w jaki pracuje. Na sesjach czy warsztatach łączy ze sobą różne podejścia, dzięki czemu może zaproponować narzędzia, które rzeczywiście w danej chwili są najbardziej właściwe.

Prywatnie człowiek o wielkim sercu, dbający o relacje i dostrzegający potencjał w innych ludziach. Ma głęboki kontakt ze swoją intuicją, dzięki czemu może pomóc klientom nawet jeśli oni sami nie do końca są w stanie określić, co jest powodem cierpienia w ich życiu. Hipnoterapia fascynuje go, zwłaszcza fakt, iż działa szybko i pozwala na uświadomienie sobie tego, co do tej pory pozostawało niewiadome. To zaś pomaga w uleczeniu źródła danego problemu.

 ZAPISZ SIĘ NA WARSZTAT  

SELF HYPNOSIS & INNER WORK

Stworzony dla osób, które chcą doświadczyć na sobie pozytywnych efektów związanych z pracą z hipnozą, przejść swój własny proces i pozwolić sobie na zmiany, których obecnie potrzebują.

Data: 21-27.09.2020 r.
Miejsce: Michniowiec 13A
Cena: 4270 zł 

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić szczegóły Twojego uczestnictwa.

TOP

Chcesz porozmawiać o hipnoterapii bezpośrednio? Zostaw swój numer, a skontaktuję się z Tobą