Szkolenie podstawowe

TRANCE DISCOVERY

Wstępny warsztat pozwalający na zapoznaniem się z tematyką hipnozy. To warsztat typowo merytoryczny, z naciskiem na poszerzanie wiedzy w tym zakresie.

Data: 14-15 listopada 2020
Miejsce: Warszawa
Cena: 1470 zł

7-dni autoterapii w Bieszczadach 

SELF HYPNOSIS & INNER WORK

Wielopoziomowa, hipnotyczna podróż wgłąb siebie. Warsztat stworzony dla osób, które chcą doświadczyć na sobie pozytywnych efektów związanych z pracą z autohipnozą, przejść swój własny proces i pozwolić sobie na zmiany, których obecnie potrzebują.

Data: Wrzesień 2020
Miejsce: Michniowiec 13A
Cena: 3970

Zostań hipnoterapeutą

Profesjonalna Szkoła Hipnoterapii

Roczny cykl edukacyjny przygotowujący kompleksowo do wykonywania zawodu hipnoterapeuty, wedle najwyższych światowych standardów. Ponad 350 godzin nauki na zjazdach stacjonarnych, platformie e-learningowej, obóz treningowy w Bieszczadach, superwizje i mentoring u założycieli Szkoły. Zapraszamy od października 2020 - trwa rekrutacja!

Data: Październik 2020 - Sierpień 2021
Miejsce: Warszawa
Cena: 18 000 zł (brutto)

Zajęcia prowadzone przez niesamowitego prowadzącego, którego ogromne doświadczenie widać na pierwszy rzut oka. Wiedza zdobyta w trakcie dni spędzonych w fantastycznej atmosferze jak najbardziej odpowiadała ofercie, wręcz przewyższając ją wielokrotnie. Jest to warsztat, który z całym sercem mogę polecieć każdemu, kto poszukuje zmiany w życiu i/lub chce zdobyć metody pomocy innym.

Hubert, 32 l.

TOP

Chcesz porozmawiać o hipnoterapii bezpośrednio? Zostaw swój numer, a skontaktuję się z Tobą