Hypnosis Poland Academy to jedyne takie miejsce w Polsce, które uczy hipnozy poprzez wielopoziomowy program pozwalający nie tylko na zgłębienie teorii, lecz także praktycznego doświadczenia najskuteczniejszych metod i narzędzi na sobie. Przygotowuje w sposób całościowy do zawodu hipnoterapeuty w ramach Profesjonalnej Szkoły Hipnoterapii,  daje możliwość zapoznania się z hipnozą dla siebie samej / siebie samego podczas słynnych kilkudniowych, kameralnych warsztatów we własnym ośrodku rozwojowym w Bieszczadach, a także prowadzi specjalistyczne szkolenia dla psycho- i hipnoterapeutów z takich dziedzin, jak praca z kryzysem, uzależnieniami od substancji psychoaktywnych, terapii depresji i in. 

Hypnosis Poland Academy to również nowoczesne szkolenia online na platformie Livewebinar oraz darmowe wykłady LIVE na fanpage'u Piotr Matejuk - Hypnosis Poland Academy

Dzięki pasji, wiedzy i doświadczeniu prowadzących można oczekiwać nie tylko doskonałych rezultatów zmieniających życie uczestnika, ale także odpowiedniego przygotowania do pracy z innymi.

Założycielem akademii jest Piotr Matejuk, który nieustannie dba o to, by wraz z zespołem przekazywać tylko sprawdzone metody i treści oferując wysoki stopień zaangażowania, profesjonalizmu oraz połączenie teorii z praktyką. Akademia ma na celu poszerzanie świadomości oraz podnoszenie standardów dotyczących pracy hipnoterapeutycznej.

Nasze szkolenia z zakresu hipnozy i hipnoterapii spełniają standardy International Hypnosis Association, organizacji skupiającej ośrodki szkolenia hipnoterapeutycznego, których program zgodny jest z aktualną wiedzą naukową. Absolwenci naszych kursów mogą otrzymać międzynarodowe, imienne certyfikaty IHA. 

Zajęcia prowadzone przez niesamowitego prowadzącego, którego ogromne doświadczenie widać na pierwszy rzut oka. Wiedza zdobyta w trakcie dni spędzonych w fantastycznej atmosferze jak najbardziej odpowiadała ofercie, wręcz przewyższając ją wielokrotnie. Jest to warsztat, który z całym sercem mogę polecieć każdemu, kto poszukuje zmiany w życiu i/lub chce zdobyć metody pomocy innym.

Hubert, 32 l.

TOP

Chcesz porozmawiać o hipnoterapii bezpośrednio? Zostaw swój numer, a skontaktuję się z Tobą